چای ترش = Hibiscus 

تلگرام آرایشی بهداشتی تبلیغ کتاب شوینده ها

چای ترش = Hibiscus

نویسنده:

ehsan hosnani
گردآوری، ترجمه و نگارش: احسان حُسنانی


چکیده: معادل انگلیسی کلمه یا واژه چای ترش، Hibiscus می باشد.
چای ترش
چای ترش

چای ترش چیست؟


چای ترش = Hibiscus
Hibiscus, Hibiscus sabdariffa = چای مکه، چای گینه، معجون جاماییکا
Hibiscus
hibiscus
Hibiscus
hibiscus

واژه «چای ترش» در مقالات سایت احسان حسنانی

برند آرایشی بهداشتی و محصولات کدلی

کدلی در تاکستان های فرانسه متولد شد. جایی که تفاله های انگور را پس از آبگیری دور می ریختند. اما محققان متوجه شدند این تفاله ها را می توان برای استخراج ترکیبات آنتی اکسیدانی و پلی فنلی موجود در انگور و بکارگیری در محصولات آرایشی بهداشتی استفاده نمود.  | در مقاله برند آرایشی بهداشتی و محصولات کدلی از واژه هیبیسکوس استفاده شده است.
وینوسورس: مرطوب کننده و مغذی روغن دیواین کدلی روغن دیواین یکی از محصولات برند کدلی است که برای بدن، صورت و مو قابل استفاده می باشد. این روغن ترکیبی است از چهار روغن گیاهی به نام های آرگان، روغن هسته انگور، هیبیسکوس و کنجد.
مشاهده مطلب

دایره المعارف مواد اولیه فعال محصولات آرایشی بهداشتی

دایره المعارف مواد اولیه فعال محصولات آرایشی بهداشتی و نکات مهم در رابطه با مصرف آن ها نام کتابیست 250 صفحه ای که توسط پروفسور محمدرضا شاه بنده استاد مدعو دانشگاه لندن نوشته شده و چاپ دوم آن در سال 95 توسط انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی آن انجام شد. در این کتاب، اکتیوهای مهم صنایع آرایشی بهداشتی به ترتیب حروف الفبا به صورت اجمالی معرفی شده است. تعدادی از ترکیبات معرفی شده در این کتاب، در این صفحه به همراه خلاصه ای از آن با کمی اضافات و تغییرات که توسط احسان حسنانی انجام شده، معرفی می گردد. | در مقاله دایره المعارف مواد اولیه فعال محصولات آرایشی بهداشتی از واژه هیبیسکوس استفاده شده است.
هیبیسکوس چای ترش، چای مکه، هایبیسکوس یا هیبیسکوس، گیاهیست که در مناطق حاره می روید و دانه های آن حاوی انواع پروتئین ها و ویتامین ها می باشند. اسیدهای گل گیاه هیبیسکوس مخلوطی از هیدروکسی اسیدها و پلی ساکاریدها می باشند.
مشاهده مطلب


مطلب قبلی: شامپوهای گیاهی

مطلب بعدی: وراثت

مطلب فوق را در شبکه های اجتماعی زیر با دوستانتان به اشتراک بگذاریداگر مطالعه این مطلب برایتان مفید بود، روی دکمه زیر کلیک کنید !